Čínština

Čínština je tonální jazyk používající místo abecedy znaky. Má jednoduchou gramatiku postrádající rody, pády a skloňování. Tento zdánlivě složitý jazyk je v současné době na trhu práce hned po angličtině druhým nejžádanějším a velmi ceněným. Čína jako země otevírající se světu s počtem 1, 3 miliard obyvatel je velkým lákadlem pro společnosti z různých odvětví a tudíž potřeba těch, co ovládají čínštinu, prudce stoupá. Čína se svou pětitisíciletou historií je také lákadlem pro cestovatele a zájemce o bohatou čínskou kulturu.

Pokud se chcete naučit čínsky, ať už z důvodu pracovního využití nebo kulturního obohacení, nabízí jazyková škola AKAI KIKU kurz právě pro Vás.

Nabídka kurzů čínštiny na zimní semestr 2017/18

Název kurzu

Termín konání

Cena za kurz

Lektor

Volná místa

Počet studentů ve skupině

min.

max.

Čínština pro začátečníky

pondělí 16:15

3530 Kč /semestr

rodilý mluvčí a český lektor

ano

4

7

Čínština pro začátečníky - dálkový kurz v ČB

neděle

13:45 - 15:45

3090 Kč / 10 x 120 min.

Dušan

ano

4

7

Po dohodě se můžete přihlásit rovněž do individuálních či duálních kurzů nebo na konverzaci s rodilou mluvčí. Výuka může probíhat i v dopoledních hodinách.

 

Přednáškový cyklus Jak lépe porozumět Číňanům? – přijďte a dozvíte se jaké jsou zvláštnosti čínské kultury, na co dbát při navazování kontaktu, jaká jsou pravidla společenského styku nebo jak se chovat k čínským hostům. Lze upravit časově i co se týká náplně dle přání, stačí dát dohromady skupinku pěti zájemců. Více na tel. 777 650 554.

ČK = Český Krumlov; ČB = České Budějovice; není-li uvedeno, kurzy probíhají v Českých Budějovicích.

Ukázku studijních materiálů ke stažení najdete zde.