O jazykovce AKAI KIKU

Chryzantéma čili kateřinka (japonsky kiku) je v Asii odedávna vnímána jako symbol dlouhého a šťastného života. 

Doufáme, že i studium jazyků ve vás s naší pomocí vzbudí dlouhodobý zájem o ně, ale zároveň vám dá i pocit naplnění, štěstí a radosti. Vyučujeme zábavnou formou a byli bychom rádi, kdybyste z našich kurzů odcházeli pozitivně naladění a o něco šťastnější. 

Jazyková škola AKAI KIKU (červená chryzantéma) vám přeje hodně zdaru a příjemnou zábavu při studiu!

Služby od AKAI KIKU pro Vás

AKAI KIKU není jen jazyková škola, poskytujeme i další služby podle Vašich potřeb. Můžete si domluvit několik lekcí japonštiny či čínštiny na míru. Před pracovní cestou zpravidla nejde o to naučit se jazyk jako takový, ale zvládnout základní kulturní odlišnosti a vyhnout se nechtěnému faux pas.

Rádi připravíme firemní eventy v asijském stylu včetně možnosti fotografování v kimonu nebo workshopu origami. Zprostředkujeme setkání českých a asijských studentů jazyků. Středoškolákům zajistíme studijní pobyt v Japonsku. Obraťte se na nás!

Příměstské tábory s výukou jazyků

O prázdninách pořádáme pro žáky základních škol týdenní příměstské tábory s výukou světových jazyků. Mají příležitost prakticky uplatnit jazyk při setkání s rodilými mluvčími, dozvědět se zajímavosti o mnoha zemích a  naučit se nové věci nejen v cizím jazyce. Příměstské tábory jsou každý rok trochu jiné. Společné ale mají jedno, dětem se v pátek nechce loučit s kamarády, lektory ani zajímavým programem. V létě 2017 zaznamenala náš tábor v Českých Budějovicích televize: Stravování s hůlkami. Sledujte naší nabídku a včas si rezervujte místa pro své děti.

Průvodcovské služby

Chcete ukázat svým zahraničním hostům krásy jižních Čech?  Ozvěte se, provedeme je profesionálně Českým Krumlovem, ukážeme jim České Budějovice, Holašovice i Hlubokou nad Vltavou.

Překlady a tlumočení

Potřebujete překlad dokumentu? Budete mít ve firmě zahraniční návštěvu a nemluvíte jejím jazykem? Kontaktujte nás, se vším Vám pomůžeme.