Proč AKAI KIKU

Proč si vybrat právě jazykovou školu AKAI KIKU?
AKAI KIKU je malá a tedy flexibilní jazykovka. Kurz přizpůsobíme Vašim požadavkům (frekvence výuky, den a čas konání, tematické zaměření výuky apod.). Jazyky učíme v malých skupinách (4 až 8 studentů), rovněž ve výuce klademe důraz na individuální přístup ke studentům.Zajišťujeme především výuku nejvíce používaných asijských jazyků (čínština, japonština, korejština), které u nás stále nejsou tolik rozšířené. Za nepostradatelnou považujeme angličtinu, proto i tu najdete v naší nabídce. Jsme schopni Vám zajistit i kvalitní výuku dalších jazyků (němčina, ruština, francouzština, španělština a další).
Kromě toho připravujeme tématické akce - Japonské dny, příměstské tábory s výukou jazyků (Stravování s hůlkami), výměnné pobyty pro středoškoláky, překlady, tlumočení a průvodcovské služby.

Reference AKAI KIKU

Přečtěte si názory těch, kteří již nějakou akci naší jazykovky absolvovali:

Dceři se moc líbil milý přístup lektorek a kvalitní výuka zábavnou formou. Všem moc doporučujeme. Děkujeme za krásný příměstský tábor. 
Katerina Flieger, 30. 7. 2018

Příjemné prostředí, profesionální vyučující, maximální vstřícnost od vyučujících i od zázemí jazykové školy. Celková atmosféra působí velmi klidným a vyrovnaným dojmem.
Kateřina P., studentka, 23.5.2018

Kurz probíhal v učebně, která se lehko najde, v okolí šlo i zaparkovat, od MHD dobře dostupné. V učebně byla klimatizace. Možnost dát si čaj, kávu. Líbil se mi osobní přístup koordinátorky kurzu. Ovšem samotný kurz korejštiny byl úžasný!! Vyučující Dita je prostě skvělá, dokonalá učitelka. Vše umí polopaticky vysvětlit. Všimne si, když je třeba během hodiny malé zopakování a procvičení. Umí přizpůsobit tempo (nejen zpomalit, ale i zrychlit), umí velmi logicky vysvětlit gramatiku i různé jazykové záludnosti. Vše prokládala praktickými znalostmi a zkušenostmi z Koreje. Kurz byl prostě báječný, naučila jsem se korejskou abecedu-číst i psát!! Naučila jsem se základní fráze a spojení, dozvěděla jsem se o jiné kultuře, jiných zvycích a opět si potvrdila, kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Děkuji, Kamsahamnida!!
Romana Vojvodíková, inženýr kvality Bosch, s.r.o. České Budějovice, 26.7.2017

Nejvíce se mi líbí že se učím, aniž bych se nudila. Při hodinách je zábava a zaměstnanci jsou milí a nejsou moc přísní. Atmosféra je velmi příjemná. Mám ráda workshopy a moc se těším na příměstský tábor. Ano, školu bych doporučila.
Markéta Lívancová, Student České Budějovice, 13.4.2017

S výukou jsem naprosto spokojen. Konkrétně v mém případě jsou to lekce japonštiny. Hodina probíhá tak, jak by si to každý představoval. Tempo je ideální, během hodiny probíhá neustálá interakce s vyučujícím. Jakmile si cela skupina nebo pouze jeden žák v něčem není jist, ihned je na daný problém brán důraz. Naším vyučujícím je Kateřina Dědková. Osobně jsem velice nadšen z jejího přístupu k nám a celkově k výuce. Za velmi pozitivní hodnotím svou znalost japonštiny, které jsem dosáhl během 9 lekcí, za což vděčím právě paní Kateřině. Tuto školu bych jistě doporučil všem, jelikož každý se chce jazyk naučit co nejlépe a co možná nejrychleji. Zde je to možné. 
Oldřich Pecha, Student vš Tábor, 7.1.2017

Dcera se zúčastnila příměstského tábora s výukou angličtiny v Českém Krumlově. Byla velmi spokojená - lektorka byla vynikající. Tábor bych rozhodně doporučila.
Jana Hrbáčková, úřednice Městský úřad, 26.7.2016

Ve škole jsem absolvovala individuální hodiny čínštiny s rodilou mluvčí a musím říct, že každá hodina byla prostě perfektní! Individuálního přístupu jsem si hodně cenila a i užívala. Lektorka byla otevřená mým požadavkům a nebyl problém se soustředit na to, co jsem chtěla. Velmi mě motivoval příjemný a přátelský přístup lektorky, a tak jsem se hodinu od hodiny rychle zlepšovala. Mimo výuku bych ráda ocenila kulturní akce, které škola pořádá. Programem tématických dnů či večerů se opravdu může chlubit. Dále pak je velmi příjemné si při ranní hodině dopřát horkou kávu nebo čaj. Není, co vytknout, profesionální a zároveň přátelský přístup se hledá těžko, ale tady jsem ho našla.
Monika Čechová, studentka VŠ (čínština), 13.2. 2015

S kurzem v jazykové škole jsem naprosto spokojena. Lektorka je vstřícná, přátelská a hodiny pod jejím vedením probíhaly systematicky a srozumitelně. Je vidět, že její znalosti jazyka jsou opravdu dobré. Při hodinách se vždy zeptala, zda je vše jasné a dala prostor pro naše dotazy nebo přání, čím bychom se chtěli zabývat. Hodiny byly oživeny i různými hrami (např. pexeso nebo "psaní" rukou druhému člověku na záda slabiku, který ji pak musel napsat na tabuli). Skvělé bylo, že jednu hodinu s námi strávila také rodilá mluvčí. Líbilo se mi, že při hodinách nešlo pouze o učení, ale zároveň jsem se při nich mohla dozvědět i něco z japonských reálií. Velkým plusem je určitě studijní web moodle, kam lektorka ukládala materiály z jednotlivých lekcí i různé užitečné odkazy. Těším se na další semestr strávený v této jazykové škole :)
Hana Vrhelová, pracovnice v controllingu (japonština), 13. 2. 2015

Vstřícnost - paní lektorka je velice ochotná se přizpůsobit mým časovým možnostem, funguje zde dobře komunikace a paní lektorka se věnuje nápadům studentů - když navrhnete zajímavý okruh slovíček/téma na další hodinu, můžete se spolehnout, že vaše přání bude vyslyšeno tak, aby vše odpovídalo jazykovým možnostem a abyste si tím zároveň procvičili i abecedu a podobně Kreativita a nápaditost - hodiny japonštiny nejsou jen nudným drcením slovíček; vytváření dialogů mezi studenty, nebo například pexeso a další hry na přání studentů jsou skvělým způsobem, jak si zapamatovat japonské abecedy i slovíčka Profesionalita - rozhodně nebudete mít pocit, že lektorka je pár lekcí před vámi a můžete se spolehnout na to, že odpoví na všechny všetečné dotazy zvídavých studentů, jestli by to slovo nešlo říct ještě takhle a takhle a jak je možné, že dané slovíčko slyšeli v seriálech ještě trochu jinak Pokud na dané lekci chybíte, nebo byste si rádi ještě prošli, co se na hodině dělo, lektorka pokaždé aktualizuje web, kde po přihlášení do svého kurzu najdete přesně to, co hledáte Nakonec bych ráda vyzdvihla možnost výměnných pobytů a ubytování japonských studentů u vás doma :-)
Jitka Hotová, studentka SŠ (japonština), 12. 2. 2015