Reference

Přečtěte si názory těch, kteří již nějaký kurz absolvovali:

certifikát gdi s.r.o.

Dcera se zúčastnila příměstského tábora s výukou angličtiny v Českém Krumlově. Byla velmi spokojená - lektorka byla vynikající. Tábor bych rozhodně doporučila.

Jana Hrbáčková, úřednice Městský úřad, 26.7.2016

 

 

Ve škole jsem absolvovala individuální hodiny čínštiny s rodilou mluvčí a musím říct, že každá hodina byla prostě perfektní! Individuálního přístupu jsem si hodně cenila a i užívala. Lektorka byla otevřená mým požadavkům a nebyl problém se soustředit na to, co jsem chtěla. Velmi mě motivoval příjemný a přátelský přístup lektorky, a tak jsem se hodinu od hodiny rychle zlepšovala. Mimo výuku bych ráda ocenila kulturní akce, které škola pořádá. Programem tématických dnů či večerů se opravdu může chlubit. Dále pak je velmi příjemné si při ranní hodině dopřát horkou kávu nebo čaj. Není, co vytknout, profesionální a zároveň přátelský přístup se hledá těžko, ale tady jsem ho našla.

Monika Čechová, studentka VŠ (čínština), 13.2. 2015

 

S kurzem v jazykové škole jsem naprosto spokojena. Lektorka je vstřícná, přátelská a hodiny pod jejím vedením probíhaly systematicky a srozumitelně. Je vidět, že její znalosti jazyka jsou opravdu dobré. Při hodinách se vždy zeptala, zda je vše jasné a dala prostor pro naše dotazy nebo přání, čím bychom se chtěli zabývat. Hodiny byly oživeny i různými hrami (např. pexeso nebo "psaní" rukou druhému člověku na záda slabiku, který ji pak musel napsat na tabuli). Skvělé bylo, že jednu hodinu s námi strávila také rodilá mluvčí. Líbilo se mi, že při hodinách nešlo pouze o učení, ale zároveň jsem se při nich mohla dozvědět i něco z japonských reálií. Velkým plusem je určitě studijní web moodle, kam lektorka ukládala materiály z jednotlivých lekcí i různé užitečné odkazy. Těším se na další semestr strávený v této jazykové škole :)


Hana Vrhelová ,pracovnice v controllingu (japonština), 13. 2. 2015

Vstřícnost - paní lektorka je velice ochotná se přizpůsobit mým časovým možnostem, funguje zde dobře komunikace a paní lektorka se věnuje nápadům studentů - když navrhnete zajímavý okruh slovíček/téma na další hodinu, můžete se spolehnout, že vaše přání bude vyslyšeno tak, aby vše odpovídalo jazykovým možnostem a abyste si tím zároveň procvičili i abecedu a podobně Kreativita a nápaditost - hodiny japonštiny nejsou jen nudným drcením slovíček; vytváření dialogů mezi studenty, nebo například pexeso a další hry na přání studentů jsou skvělým způsobem, jak si zapamatovat japonské abecedy i slovíčka Profesionalita - rozhodně nebudete mít pocit, že lektorka je pár lekcí před vámi a můžete se spolehnout na to, že odpoví na všechny všetečné dotazy zvídavých studentů, jestli by to slovo nešlo říct ještě takhle a takhle a jak je možné, že dané slovíčko slyšeli v seriálech ještě trochu jinak Pokud na dané lekci chybíte, nebo byste si rádi ještě prošli, co se na hodině dělo, lektorka pokaždé aktualizuje web, kde po přihlášení do svého kurzu najdete přesně to, co hledáte Nakonec bych ráda vyzdvihla možnost výměnných pobytů a ubytování japonských studentů u vás doma :-)

Jitka Hotová, studentka SŠ (japonština), 12. 2. 2015

 

Škola má příjemné prostředí s individuálním přístupem. Nebyl problém se domluvit na jakékoliv změně ve výuce. Mě osobně nejvíce potěšil osobitý přístup lektora. Vždy mi vše s trpělivostí vysvětlil, bylo to se mnou těžké ;-)

Kateřina Kolenová (angličtina), 2. 10. 2014

 

Líbí se mi individuální přístup ke každému žákovi. Největší pozitivum bylo umožnění výměnného pobytu v Japonsku.

Jakub Sedlák, student SŠ (japonština), 4. 10. 2014

 

Na škole se mi líbil individuální přístup s možností úpravy náplně dle mých preferencí. Atmosféra na výuce byla profesionální a přitom s rodinným nádechem. Snahou lektorky bylo, abych si, jako studentka, uvědomila provazby a byla schopná se v základní gramatice orientovat nejen memorováním všech pravidel, ale také odvozováním. Před výukou byl vždy nabídnut nápoj (voda, čaj). Bylo nutné zakoupit si knihu, ale výuka se nedržela přímo učebnice, ale byla doplněna o různé další materiály s přehledy, konverzačními cvičeními či slovíčky vztahující se k aktuálním podnětům (Nový rok, druhy dopravy,...). Na pár hodin výuky byl přítomen rodilý mluvčí. Hodiny byly spolu provázané, skládaly se z opakování, konverzace a gramatiky. Každý semestr byl zakončen testem, kde zúčastněný mohl získat certifikát (potvrzení o úspěšném absolvování daného semestru). Čas a den byl dohodnut kompromisem mezi všemi účastníky kurzu. Tuto školu bych určitě doporučila.

Eliška Šuhaj, 8. 10. 2014

 

Nejvíce se mi ve škole líbilo to, že studium japonštiny se přirozeně prolínalo se zajímavostmi japonské kultury jako takové. Pozitiva školy: -osobní přístup -možnost průběžného korigování, dohodnutí se na obsahu výuky -spojení výuky s ostatními aktivitami školy - např. Dny japonské kultury. Ve škole vládne přátelská atmosféra, přitom se intenzivně pracuje. Samotné prostředí školy jsou školicí místnosti, výbava se postupně ještě vylepšuje (popis pobočky v Českých Budějovicích). Přístup naší lektorky byl velmi přátelský a velmi profesionální. Výuka byla zajímavá a přínosná. Rozhodně studium japonštiny na AKAI KIKU doporučuji. :-)

 Jan Čížek, 30. 10. 2014

 

Tato jazyková škola je opravdu velmi dobrá. Byla jsem s ní velice spokojena. Chodila jsem tam dva roky a nemohla jsem si ji vynachválit. Je tu velice dobrý kolektiv, dobré zázemí a hlavně dobří lektoři. Každá hodina je zajímavá a každou lekci se naučíte něco nového. Také jsem ocenila možnost mluvit s rodilým mluvčím. Hodiny nejsou jenom formou učení slovíček a frází, ale i formou hry a zábavy. Žák se aktivně zapojuje do hodin a může pokládat i případné otázky. Velice se mi také líbila, komunikace nás žáků s lektorem a obráceně. Také oceňuji, že se hodiny ubíraly tempem žáků, aby vše pochopily a pořádně procvičily a až pak se šlo dál. Celé kurzy jsou dobře zorganizované a každá hodina je připravená, ale dá se i poupravit na žádost žáka. Na konci každého kurzu je žák prověřen testem, aby věděl, jak je na tom s jazykem a co se více doučit. Lektoři se vždy snažili vyjít vstříc studentům a konat kurzy v dobu, kdy měli všichni studenti volno. Opravdu doporučuji. :-)

Barbora Spurová (japonština), 14. 9. 2014

Jazyková škola AKAI KIKU je dobře dostupná jak autem (s možností parkovat před školou na silnici zdarma) nebo i MHD. Prostředí budovy je příjemné, panuje uvolněná atmosféra, je tam klid na výuku. Učebna není příliš velká, ale alespoň se cítíme příjemně. Jediné, co není moc praktické, je malá tabule na psaní lektorky. Musí často mazat co napsala a my nestíháme občas opisovat. Líbí se mi, že jazyková škola nabízí netradiční jazyky. Navštěvuji korejštinu s lektorkou Ditou a je to super. Je moc milá, mladá, hovoří z ní zkušenost s pobytem v Koreji. Slečna Dědková je také velmi milá, veškerá komunikace byla příjemná a bez problémů. Určitě bych doporučila studium na této škole svým známým.

Jana Jakešová (korejština), 4. 11. 2014