Aktuálně

SEMESTRÁLNÍ KURZY 2018 - PŘIHLASTE SE PRÁVĚ TEĎ

Letní semestr začíná 6. února. Vypisujeme nové kurzy angličtiny, japonštiny, arabštiny a portugalštiny. Pro více informací volejte na tel. 777650554.

Nabídku kurzů si stáhněte zde.

Vítejte na stránkách jazykové školy AKAI KIKU. Věříme, že se zde rychle zorientujete. Pokud ale právě váháte kam kliknout, dovolte, abychom Vás prostřednictvím následujícího textu po stránkách provedli.

Jestliže už víte, který jazyk budete chtít studovat, klikněte v menu po levé straně na „Jazykové kurzy“ a následně na daný jazyk. Vybírat můžete mezi angličtinou, čínštinou, japonštinou, korejštinou, španělštinou, francouzštinou apod. Najdete zde termíny konání právě vypsaných kurzů. Ty Vám mohou sloužit pro základní orientaci. Nejlépe ale uděláte, když nám rovnou zavoláte na tel. 777 650 554 a zeptáte se, jaké jsou novinky a další možnosti studia daného jazyka, např. individuální a duální kurzy. Jestliže se Vám nikdo právě nebude moci věnovat, napište sms s Vaším jménem a stručným popisem toho o jaký kurz se zajímáte. Ozveme se Vám zpět.
O tom, co se v jednotlivých kurzech dozvíte, si můžete také přečíst v záložce „Obsah kurzů“ pod jednotlivými jazyky (angličtina, japonština, španělština, francouzština atp.). Najdete zde kurzy pro děti, teenagery i dospělé. Pozornost věnujte také odkazům na letáčky k aktuálním kurzům.
Pokud chcete poukázkou obdarovat své blízké, můžete jim vybrat konkrétní kurz či jazyk nebo zvolit jen hodnotu poukazu a konkrétní výběr nechat na nich.
Jestliže stále váháte, jestli jste AKAI KIKU zvolili správně, podívejte se na zkušenosti našich studentů a profily lektorů.
Rádi Vám o AKAI KIKU prozradíme ještě víc. Věříme, že studium cizího jazyka nemá být biflování, může to být čas, při kterém se uvolníte a zasmějete. Dozvíte se něco o kultuře země, jejíž jazyk se učíte a poznáte jak se s místními domluvit aniž byste překládali slovo od slova. Např. japonština patří k tzv. „high-context“ jazykům, kde se předpokládá vysoká úroveň vzájemného porozumění a nejde tedy jen o to rozeznat jednotlivá slova, ale i o to správně si je v daném kontextu vyložit.
Jestliže se chcete zaměřit přímo na zajímavosti o kultuře daných zemí, můžete se zúčastnit také Japonských dnů nebo dalších akcí, které pravidelně pořádáme v Českých Budějovicích.

Aktuální informace a pozvánky najdete také na našem Facebooku.

Středoškolákům vřele doporučujeme studijní pobyt v Japonsku na naší partnerské škole. Ačkoliv se v našich hodinách setkáte s rodilými mluvčími i autentickými texty, pobyt v zahraničí pro Vás zcela jistě bude dalším velkým přínosem.
Na závěr tedy dovolte shrnout, čím se naše společnost AKAI KIKU zabývá. V prvé řadě poskytujeme kvalitní výuku cizích jazyků s důrazem na poznání kultury a místních zvyklostí, tematicky zaměřené a odborné kurzy. Oslovit nás můžete také, pokud budete chtít překlad do korejštiny, japonštiny, angličtiny, němčiny či naopak. Dále jsme schopni zajistit průvodce po historickém centru Českého Krumlova – angličtina, japonština. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.
Jednáme narovinu, v centru dění je u nás student/zákazník a jeho přání. Děláme vše pro, to abyste se u nás něco naučili, ale také z kurzů v AKAI KIKU chodili pozitivně naladění, spokojení sami se sebou a šťastní tak jak jsme si předsevzali už při výběru názvu společnosti.
Přejeme Vám mnoho zdaru nejen při studiu cizích jazyků!